| InjectabilTerror a întrebat:

Am pus o intrebare acum jum de ora si am dat la Intrebarile mele, si daca dau click pe intrebare, scrie : Pagina solicitata nu se gaseste pe site. Va rugam sa folositi motorul de cautare sau categoriile din coloana din stanga pentru a gasi subiecte similare. Dc?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru ca ai folosit cuvinte care incurajeaza pirateria gen utorr3nt,cd-key, Scrie utorr3nt asa cum l-am scris eu si nu ti se mai blocheaza intrebarea.