| anonim_4396 a întrebat:

"Pagina solicitata nu se gaseste pe site. Va rugam sa folositi motorul de cautare sau categoriile din coloana din stanga pentru a gasi subiecte similare.

Multumim."

WTF? O. o
am pus o intrebare pe TPU si cand am dat s-o vad mi-o aparut asa. straight face ce are? -.-

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Uneori mai apar erori de acest gen. Încearcă s-o accesezi mai târziu! Ar trebui să se rezolve.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai pus probabil o întrebare prin care încurajai pirateria, ce conţinea termeni precum: to r rent (fără spaţii, altfel nu ştiu dacă mă lasă să postez) sau site-uri de acest gen.