| Moon4Lord a întrebat:

Ce s-a intamplat cu intrebarea mea despre uT orrent? si cand am dat sa trimit intrebarea m-a atentionat ca e piraterie si am dat "e legal" si cand vreau sa imi vad intrebarea zice :
Pagina solicitata nu se gaseste pe site. Va rugam sa folositi motorul de cautare sau categoriile din coloana din stanga pentru a gasi subiecte similare.

Multumim.

Desi nu am folosit nici un link, nu e nimic piratat! am cerut doar ajutor cu privire la uT orrent!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Programul TPU considera toate referirile la la acest subiect neconforme cu regulamentul site-ului, avand in vedere ca marea majoritate a continutului este piratat, asa ca intrebarea ta a fost stearsa.
Te sfatuiesc sa citesti raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE si afli aproape totul despre activitatea pe TPU.

| Moon4Lord explică (pentru Ioandelasal):

Deci daca pronunt cuvantul tor ent o sa zica ca e impotriva legii? chiar nu are sens, nu e o idee buna sa stearga intrebarea pentru ca am folosit cuvantul acela, nici nu e macar o injuratura!