| AlexStefan1 a întrebat:

dc am primit asta? tongueagina solicitata nu se gaseste pe site. Va rugam sa folositi motorul de cautare sau categoriile din coloana din stanga pentru a gasi subiecte similare.

Multumim.

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intrebarea a fost stearsa din cauza ca nu este legala.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Asta s-a întâmplat din cauză că întrebarea respectivă a fost ştearsă de Admine!

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-au folosit termeni interzisi in site si ca atare pagina a fost stearsa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primesti acest raspuns cand postarea a fost eliminata de pe site.O zi buna.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Nu intelegi limba romana?

| AlexStefan1 explică (pentru FatUglyVirgin):

Ba da straight face da nu stiu ce vrea sa zica ca doar eu puteam citi intrebarea si cand dadeam pe ea imi dadea asta