| anonim_4396 a întrebat:

Heiihappy

as vrea si eu niste status`uri gen:

Zambeste happy chiar daca soarele apune si azi:d.

Răspuns Câştigător
| Elly_2794 a răspuns:

Alergam dupa fericire pana departe, fie pe mare, fie pe uscat; dar fericirea e aici, aproape

- Doar cel care a simtit nefericirea cea mai cumplita e in stare sa simta cea mai mare fericire

■Secretul fericirii nu este sa faci ceea ce iti place, ci sa-ti placa ceea ce trebuie sa faci.

■Fericirea e ceva ce nu se atinge niciodata. dar pentru cautarea ei merita sa alergi toata viata.

■Cand altii te cred fericit si tu crezi ca nu esti, ia-te dupa ei!

■Fericirea apartine celor care stiu sa o faca sa astepte.
■Deplina fericire consta in a face pe altii fericiti.■Fericirea e sa fii in afara celor patru pereti, sa umbli, sa cunosti, sa te amesteci cu lucrurile. daca te opresesti te copleseste tot ceea ce e mai rau in tine.
■Nu exista nici fericire, nici nenorocire pe lume; exista doar compararea unei stari cu cealalta si atata tot.
■Doar cel care a simtit nefericirea cea mai cumplita e in stare sa simta cea mai mare fericire.

3 răspunsuri:
| LorDLeoN a răspuns:

Intra pe www. Yahoo status.com uitate akol o sa gasesti funda

Răspuns utilizator avertizat