| Aleeee155 a întrebat:

Vreau şi eu statusuri de fată rea, din pacate, am devenit rea, chiar foarte rea, si statusurile cu : Zambeste chiar daca soarele apune si azi, au inceput să-mi displaca chiar foarte mult, ceva status gen : Şi totuşi, îmi rezerv dreptul de a mă comporta ca o scorpie daca nu sunt apreciată! happy.

Funda la cele mai frumoase si rele!

8 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

De unde iesiti frate straight face

Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Ajajajajajajaja laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine mars la oi laughing))))))

| Rebecca009 a răspuns:

Cu alte cuvinte, ai devenit pitzi

| Aleeee155 explică (pentru Rebecca009):

Piti? Hai nu zau, scuza-ma, nu ma cunosti, asa ca nu mai vb de persoana mea, nu am devenit.winking Asa ca, shut up!

| Aleeee155 explică:

Waa, idem si tie! Mars sa-i zici lu maica-tawinking. Mars se zice doar la catele si ea fiind maica-ta, trasatura de familie! happy

| Aleeee155 explică:

Ma fato, daca nu ai de pus statusuri, de ce mai comentezi?