| Helăăău a întrebat:

Heii :*. Cand cineva devine expertTpu? mai exact trebuie sa ai un anumit numar de voturi / funde? Merci.

Răspuns Câştigător
| Owakey a răspuns:

Bună!

Niciuna dintre presupunerile tale nu sunt adevărate, fi atentă:

- să participi intens pe TPU.ro: minimum 500 de răspunsuri postate şi minimum două luni de la înscriere

- Să oferi, în mod consecvent, informaţie care să fie de folos celorlalţi; răspunsurile cu caracter conversaţional, trivial sau zeflemitor nu se iau în considerare

- Să nu fi jignit alţi utilizatori

- Să aiba minim 10% din răspunsuri, raăspunsuri câţtigătoare.

Sper că te-am ajutat!

Baftă!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este stabilit un anumit numar de funde/voturi. Trebuie sa ai o activitate sustinuta pe TPU, respectiv multe raspunsuri folositoare si inteligente, din mai multe domenii si atunci cand echipa TPU iti va aprecia activitatea si va socoti ca meriti iti va acorda titlul. Daca te uiti la COMUNITATEA o sa observi ca sunt peste jumatate din prima suta de utilizatori care nu au titlul, desi au mii de raspunsuri. Succes si numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Activitatea ta constantă pe site, minim 500 de răspunsuri votate cu inteligent și folositor, respectarea politicii site-ului și userii implicit, un număr cât mai mare de fundițe și adminii vor decide ce și cum!
Mult succes.
Pa, pa.

| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Ca sa devii expert TPU, este sa castigi cele mai multe funde si sa dai raspunsuri care iti vor fi votate ca fiind : Inteligent, Follositorwinking