| ExistSiEuPeAici a întrebat:

Heii`.happy
De curiozitate si in acelasi timp de plictiseala... ce porecle aveti?
Repet... e doar pura curiozitate.
Eu de exemplu am o porecla fara sens : Socaretlaughing.
In finee`.happy

Răspuns Câştigător
| Romanian a răspuns:

Porecla mea, inca din clasa a saptea e killer.Asta,datorita imaginatie mele sadice, ce se bucura de orizonturi nelimitate atunci cand e sa inventez torturi.

6 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Ok,o sa zic : Lila

| seby005 a răspuns:

Uita niste porecle tari din tr-un sat zona ardelului :a lu purcelu,a lu ratoniu,a lu poooc ficior,a lu ghita sustaru,a lu bizuuu,a lu veselie,a lu marinescu,a lu carnu,a lu cajeu, a lu vaduva, a lu negru de fum si mai sunt o gramada acum nu imi mai amintesc.hai pa

| AdelinaPaula a răspuns:

DeDelinaa e a mea laughing).

| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Mie mi se zice Trixxi big grin

| atoatestiitoarea a răspuns:

Spaima_zmeilor, ileana_cosinzeana, pisicuta_rea, pantera_neagra

| Viviannnnnna a răspuns:

Bubu/Byby/BUMby
zozole.zozo big grin