| xEndlessLove a întrebat:

Heii heii; x Am si o intrebare din plictiseala; x Cine credeti ca va castiga Vocea Romaniei sau cine ati vrea sa castige? Eu as vrea sa castige Cristi Nistor; x Astept raspunsuri; x.

Răspuns Câştigător
| h5 a răspuns:

SI eu as vrea sa castige Cristi Nistor big grin.

9 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Imi este indiferent, la niste persoane asa talentate este imposibil sa ai preferinte, chiar daca este o fata sexoasa sau un baiat urat, vocea conteaza, deci n-am nici un favorit, mi-ar fi placut sa primeasca fiecare ceva, premiul 1, 2, 3 si restul mentiuni pentru ca au putut ajunge pana aici happy

| xEndlessLove explică (pentru introduaicinumele):

Asa ar fi trebuit sa se faca happy

| Lory_1630 a răspuns:

Julie

| FastAndFurious a răspuns:

Si eu, sau Julie.

| Căƚăʅιɳ a răspuns:

Dati-mi un V
Dati-mi un I
Dati-mi un Z
Dati-mi un I

Cea iesit VIZI Imre

| luizalulu23 a răspuns:

Si mie imi plac cristi nistor si julie, dar data trecuta mi-a placut foarte mult melodia cantata de vizi imre
dar din moment ce au ajuns in finala, toti merita sa castigebig grin

| PrintesaTsubaki姫椿 a răspuns:

FUEGO! Pardon, nu este vorba despre concursul (nu prea cunoscut de oameni) "Cel mai stupid cantaret al Romaniei", deci JULIE MAYAYA.

| rebecutza12345 a răspuns:

Eu as vrea sa castige vizi imre