| Inna65 a întrebat:

Heii...
Dupa parerea voastra cine credeti ca ar fi meritat sa castige Vocea Romaniei?happy

5 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Atat toti cei patru, cat si altii eliminati pe parcurs eu zic ca ar fi meritat sa castige. Cred ca este mai mult o chestie de preferinta, mie mi-a placut cel mai mult cum a cantat Cristian Sanda, apoi Dragos Chircu. Dar repet, meritau mai multi sa castige.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Fernando de la Caransebes

| Inna65 explică (pentru DirectDinBerceni92):

Bun raspuns, doar ca el nu a participat.

| Caaty a răspuns:

Multi dintre ei meritau sa castige.Preferatul meu a fost Cristian Sanda

| justagirl1 a răspuns:

Dragos Chircu.el ar fi meritat sa castige