| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut de curand un canal de youtube si traduc secvente dintr-un serial care nu a aparut in Romania. Recent am descoperit un canal care mai face acest lucru, dar are 7000 de abonati pentru ca a tradus un alt serial la inceput. Eu postez cat de des pot, cam un filmulet pe zi, dar am numai 11 abonati, in 4 zile. Intrebarea mea e: Cum sa fac mai multi abonati? O prietena mi-a dat o idee, sa postez comentarii la filmulete, ca sa vada lumea ca exist

3 răspunsuri:
| Ana9999 a răspuns:

Pune link-ul aici, poate mai castigi niste abonati. Chiar sunt curioasa despre ce serial este vorba.

| xbugs a răspuns:

Da-mi si mie link-ul de la canal

| loredana061 a răspuns:

Pune link'ul aici pe Facebook, vorbeste cu prietenii si roaga-i sa te ajute.