| InjectabilTerror a întrebat:

Heii, pls, am o intrebare urgenta. Am un laptop Asus, pe care l`am cumparat de aproximativ 6 luni. Astazi cand stateam pe youtube, s`a inchis, deodata. Si nu se mai deschide, am apasat de mai multe ori, l`am lasat o ora si nu merge crying Il am cu garantie, dar e luat din Franta. Voi credeti ca s`a stricat? Dau FUNDOI

1 răspuns:
| piciul14 a răspuns:

Pot fi multe probleme cum ar fi bateria, placa de baza, du-te la un service si rezolva baieti imediat.