| Niko0o29 a întrebat:

Heii.
Stiu ca poate e ciudata intrebarea dar asta e.
Am pus un anunt pe tocmai.ro, dar daca vand produsul respectiv cum il livrez cumparatorului?laughing))

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Prin curier sau posta romana.

daca ai vreun client interesat te va contacta, te intelegi cu el la pret si apoi iti va da datele personale si vei trimite coletul

| Aasdfghj a răspuns:

Prin posta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In site-ul tocmai.ro ti-ai afisat telefonul si id de mess sau e-mail. Odata ce un cumparator este interesat,te va contacta si la telefon discutati metoda de expediere. Daca este incredere cadeti de acord sa trimiti prin posta romana sau curier, taxa de expediere fiind suportata tot de cum va intelegeti voi. La telefon va puteti intelege cum si ce fel va fi expediat coletul, foarte normal e sa va intalniti, sa poata vedea si proba marfa, in cazul in care sunteti din apropiere.

| T0x1q a răspuns:

Pai:daca cumparatorul este din orasul tau poate fi predare personala., daca nu poti trimite produsul prin :posta, fancurier, sau cu serviciile de livrare olx cu verificare colet. sper ca ti-am fost de ajutor. funda?

| Niko0o29 explică (pentru T0x1q):

Multumesc de raspuns, dar serviciile cu verificare colet m-ar interesa sa aflu. Cum? happy