| AleAlexandraIdk a întrebat:

Heii,aveti incredere in site-ul "tocmai.ro"?
Vreau sa-mi vand telefonul,si nu stiu daca este un site de incredere, pareri va rog?
Multumesc mult :3

Răspuns Câştigător
| Flaviucu a răspuns:

Este de incredere, poti incerca sa-l vinzi pe urmatoarele site-uri: Tocmai.ro, Olx.ro, Okazii.ro, cele mai sigure site-uri din Romania.

9 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Da, e de încredere.
La fel şi olx.ro
Am prieteni care cumpără happy
Numai bine!(:

| RAY a răspuns:

Depinde daca vrei sal trimiti ca cureriat nu isi recomand dar sa pui un anunt de ce e super ok te vezi cu x in oras si faceti negocierea, vezi sa pui poza la anunt, nr de telefon, specificati tehnice sa-i faci reclama buna si sa arate bine omul la asta se uita la cum arata

| AleAlexandraIdk explică (pentru RAY):

Da,dar venind vorba de intalnire pentru produs.Nu se stie niciodata peste cine dai :\

| RAY a răspuns (pentru AleAlexandraIdk):

Te vezi in centru nu undeva la marginea orasului logic

| AleAlexandraIdk explică (pentru RAY):

Da ma, dar in Constanta nu ai incredere in nimeni, ma feresc de "intalniri" stabilite online, este destul de periculos, parerea mea :\

| RAY a răspuns (pentru AleAlexandraIdk):

Tu esti partea mea cea mai buna din mine sincer numa cateodata reusesc sa scap de partea asta, esti cam paranoica sincer, daca eu as fi din constanta nu ai vrea sa imi dai telu tau ce tias face te-as manca?

| AleAlexandraIdk explică (pentru RAY):

Da ma bine, intalneste-te tu cu toti disperatii straight face|

| RAY a răspuns (pentru AleAlexandraIdk):

Asdevarul e ca fata e p provocare