| Maduuuxzzz a întrebat:

Heii TPU am o intrebare. Mi-am cumparat de la farmacie un ceai de slabit ..nu ca sa slabesc neapp de la un ceai dar sa ma mentin cat de cat. :d farmacista mi-a spus doar sa beau unul pe zi, dar nu mi-a spun la ce ora si cum etc. deci intrebarea mea este : Cum trebuie sa-l beau ..inainte de micul dejun. dupa micul de jun..cand vreau? plz help :d! FUNDAAA!:X

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexflor87 a răspuns:

In primul rand nu ai spus ce fel de ceai. Sun o multime. Dar indiferent de ceai, nu cred ca are vreo importanta cum il bei.

| zaooo a răspuns:

Bai sunt baiat na nu-s prea multe despre prostiile astea totusi ceaiurile de slabit nu sunt bune de nimic nu are rost strici bani de pomana mai bine consumi mai multe fructe mai multe exerciti sa nu iei nimic dupa 8 seara cam asta ar fi bafta...