| Sadness12 a întrebat:

Heii TPU! Cum pot sa slabesc cat mai rapid si sa ma mentin asa? Trebuie sa slabesc 10 kg cat mai repede. Voi cum ati slabit, cate kg si in cat timp?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te infometezi 2 saptamani si ajungi sa pierzi 10 kg ca apoi organismul sa se adapteze si sa pui la loc sau in plus rapid, doar 5% reusesc sa se adateze cum? ei fac din asta o credinta,vezi vegetarieni pentru ei asta e o religie cu adevarat dieta vegetariana slabeste dar te si infometeaza ei crezand ca se infoeteaza spre binele animalelor ce frumos,alti pur simplu urasc mancarea, trebuie sa ai o ambitie foarte mare plus ca toata viata trebuie sa fi pe minus,dar parerea mea totul e sa eviti dulciurile, painea, patiseria, cofetaria, si sa fi diversa, nu uita ca totul ingrasa iar prin sport foarte putine calori dai jos, deci e posibil sa menti greutatea dar ai nevoie de o credinta sa faci asta

| corbulalbrosu a răspuns:

Citesti cartea "Am fost medic la Auscwitz" scris de dr. Nyiszli Miklos si urmezi regimul alimentar incercat pe detinutii exterminati de catre nazisti. In cateva luni toti au ajuns doar piele si oase.

| Cristina13579 a răspuns:

Sunt niste plante in niste capsule, care ajuta la slabit. Aceste plante se numesc Acai Slim Plus. Iei 3 capsule pe zi, cu 30 minute inainte de mancare.
In timp ce luam aceste capsule, eu am renuntat la salam si ciocolata. Am slabit 1 kilogram intr-o saptamana.
In cazul in care nu stii, nu este bine sa slabesti foarte mult deodata, ci treptat. Asa ca 1 kilogram pe saptamana este foarte bine.
Pentru siguranta intreaba un farmacist.