| AlyAle2323 a întrebat:

Heii TPU! Am un caine ciobanesc Belgian de 2 ani si nu l-am obisnuit de mic cu alti caini ...adica atunci cand merg la plimbare cu el evit ceilalti caini pentru a nu se bate. Ce ma sfatuiti sa fac? Fundãã:*:*:*

Răspuns Câştigător
| alexmzr a răspuns:

Pai ar fi trebuit sa il inveti de mic cu asta dar inca mai merge reparat.Plimbam cat mai des si poti faci si un exerciitiu cu un caine.De exemplu aduci un caine la tin, il tien cineva in lesa si tu pe al tau in lesa.Si ii lasi sa se invete. Oricum, e cam ormal sa se bata cu alti caini masculi cel putinwinking

| AlyAle2323 explică (pentru alexmzr):

Mersi. Cum as putea sa-l obisnuiesc sa-si facã treburile intr-un singur loc laughing))...toata curtea o murdarestelaughing)

| alexmzr a răspuns (pentru AlyAle2323):

Este foarte greu la varsta asta... poate chiar imposibil.Cu asta chiar ca trebuie sa incepi cam de la 3-4 saptamani.