| z0z0x a întrebat:

Heii TPU happy Imi place mult sa fac poze love struck Si vreau sa-mi iau un aparat foto, dar nu vreau sa-mi iau direct Canon sau nikon, vreau sa-mi iau unul mai slab sa vad cum ma descurc. Am vazut un aparat Fujifilm in revista domo, aparatele fujifilm sunt bune? big grin Este "Fujifilm S3200" Pareri happy Funda!winking Apropo saca cineva vrea sa spuna "nu-ti lua direct aparat de asta " add. z0z0x sa va arat cateva poze facute de mine cu un Canon PowerShot SX120 IS

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Fuji film sunt ff bune! cumpara-l cu increde eu am aparatul fuji film s3200 de 3 ani l-am scapat de vreo cateva ori nu mi s-a crapat ecranul nu mi sa julit... e adevarat ca umblu cu el fff finut dar este foarte bun