| xNuiiDeTiinex a întrebat:

Heiii TPU, voi ce faceti in timpul liber?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ies cu bicicleta afara sau vad un film online.

Răspuns utilizator avertizat
| BiuL a răspuns:

Scriu pe blog, dorm, ies in oras, ma joc pe telefon, ma uit la televizor, fac poze, stau pe facebook si instagram.

| SaraaaaL a răspuns:

Eu una, stau acasa. laughing Incerc sa invat

| LTAA a răspuns:

Raspund la intrebari pe TPU.

| Seepty a răspuns:

Ma plimb cu bicicleta/role, merg la cinema impreuna cu prietenii, facem iesiri in natura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il pierd.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc.

Răspuns utilizator avertizat
| D0ntSt0pToMeBro a răspuns:

Cel mai des imi iau 3 amici si mergem afara cu skateboard-ul/bicicleta. Sau ii chem la mine acasa ca sa ne uitam la un film, sa facem box (am manusi de box) sa ne jucam jocuri multiplayer pe PS3.
Cam asta fac eu.

| Andrei2023 a răspuns:

Depinde de gusturile tale.Te poti uita la tv,poti intra pe TPU,poti citi o carte, poti iesi afara cu prietenii/prietenele, poti face sport, poti sa iti faci temele, poti sa iti iei un animal de companie si sa ai grija de el. Sper ca ti-am fost de folos ceao!

| Happy26 a răspuns:

Pai depinde...eu unu ma uit la anime sau ma joc Minecraft(stiu ca pare ridicol dar asa am zis si eu inainte sal incerc happy...si daca sunt chiar plictisit de toate caut un priete/coleg sa mergem la pescuit happy