| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Eu am o mica problema. Am Telefon nokia 2630 si cand pun poze in calk, trebuie sa am sticul de blutooth dala. ma rog. si treaba e ca sticul asta e al vecinilor si mi-e rusine sal cer de fiecare data. am clablu de date, stiu unde se pune, dar nu-mi apare nimic macar telefonul pe ecran, ba cateodata mi se blocheaza pc-ul. si vreau sa stiu: Imi trebuie cd si la telefon ca sa pot folosi cablul de date?

2 răspunsuri:
| eusebiu99 a răspuns:

Ia-ti un adaptor de card si bagi cardul inauntru si-l bagi in pc si iti apar toate folderele de pe card. Funda ceva?

| anonim_4396 explică (pentru eusebiu99):

Draga, telefonul meu nu are slot de card pentru memorie