| HappyDaay a întrebat:

Hello! imi puteti spune si mie idei pentru "saptamana altfel"?
activitati, jocuri. orice,
dau funfa1
multumesc!

6 răspunsuri:
| Andreas23 a răspuns:

Sa faceti salata de fructe!

| Lunia a răspuns:

Eu zic sa faceti o plimbare prin parc sau sa mergeti la padure (daca aveti prin zona ).sa va jucati elastic, sotron, flori fete si baieti happy...sa organizati cv concursuri happy minitombole

| Hirom a răspuns:

Pai du-te cu prieteni la film daca parintii te lasa, joacate un joc pe calculator online adica cu mai multi playeri si incearca sa faci lucruri numa' in comun sper ca am fost de ajutor. Funda? big grinbig grinbig grin

| HappyDaay explică (pentru Hirom):

Eu ma gandeam ce sa putem face la scoala.ca singura.am ce facelaughing

| xObssesion a răspuns:

Eu zic sa te joci need for speed carbon, sa te uiti la anime daca te-ai plictisit, sa te joci naruto arena, etc`. xD