| JustForHelp a întrebat:

peste o saptamana o sa implinesc 14 ani si o sa imi tin ziua intru-un loc foarte spatios dotat cu sistem audio si televizor. Imi puteti spune niste activitati\jocuri interesante?

2 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Bolul cu mere plin cu apa sti tu ala care scoate cele mai multe mere cu gura castiga

| CodrutaGeorgiana a răspuns:

Depinde de felul tau de a fi big grin
Daca esti mai curajoasa sa zic asa ati putea juca adevar/provocare dar cu pupici sau provocari precum:sa cante ceva la microfon, sa danseze pe o melodie pe care o alegi tu, si altele de genul asta.winking
Sper ca te-am ajutat! happy
Si La Muli Ani!