| CookieFace a întrebat:

Hello TPU.Am si eu nevoie de niste pareri.Ce ziceti despre acest PC? http://www.altex.ro/......0-free-dos
Bine inteles ca voi cumpara o placa video dedicata, nu asta e problema.Parerea voastra conteaza! Sa curga raspunsurile!

4 răspunsuri:
| Alexstrasza a răspuns:

De cat dai pe PC-ul asta, fara placa video dedicata dupa cum spui ca doresti sa o cumperi, gandeste-te daca iti iei piesele separat unde iesi. E Intel, e i5 si 4GB pentru 3. 1Ghz nu suna deloc suficient. Dupa cum spune cineva in comenturile acelea, daca sursa e chinezarie nu o sa se merite deloc!

| CookieFace explică (pentru Alexstrasza):

Mai am eu 4GB RAM.

| Alexstrasza a răspuns (pentru CookieFace):

Si restul? big grin

| CookieFace explică (pentru Alexstrasza):

Restul? Am mentionat ca voi achizitiona o placa video dedicata.