| Teoxutzu a întrebat:

Hello TPU! Am si eu o intrebare.Am primit un telefon Samsung Galaxy Ace si nu stiu ce sa fac cu el! Nu am aplicatii foarte interesante. Funda pentru cel care vine cu cele mai multe aplicatii si jocuri! Merci!

Răspuns Câştigător
| Someoneeene a răspuns:

Pai nu am dar cauta sa vezi daca are market android, acolo gasesti multe multe aplicatiiwinking

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, pai daca are panou de desen poti desena, daca are editor de filme, poti face filmuletze cu pozele tale si sa le pui pe facebook, stai pe net, eu stiu.vezi tuhappy

| eliza_7547 a răspuns:

Dai la meniu si gasesti acolo market.acolo bagi games la cautare.vezi care e gratis(daca nu vrei sa platesti) si dai descarcare. apropo atunci cand le descarci esti pe internet.asa ca daca nu ai internet pe tel si nu vrei sa platesti in plus nu mia intrahappy sper ca te-am ajutat. funda?happy

| Teoxutzu explică (pentru eliza_7547):

STiu...am stors tot marketul pentru aplicatii si jocuri si nu am gasit foarte multe interesante...