| LorrexD a întrebat:

Hello TPU! ^^ Astazi imi petrec timpul cu verisoara mea, si ne cam plictisim. Aveti niste idei ce sa facem?
Dau funda! :*
Love you all!

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Puteti sa:
-Ascultai muzica
-Cititi reviste de moda
-Iesiti afara
-Jucati carti
-Pictati
-Uitativa la un film
-Cantai ceva
Sper ca sunt bune ideile!

3 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Vedeti un film.
Vizionare placuta.

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Daca e canicula pe la voi eu spun sa mergeti sa cumparati cateva baloane si le umpleti cu apa si va batetilaughing

Puteti face karaokelaughing

Prezentati modahappy

Va uitati la un film(romantic sau de groazalaughing)

Puteti seara sa faceti o "petrecere" in pijamale (sa mai chemi inca minim 3 prietene!)

Doar atatea idei mi-au venit in minte. Sper din tot sufletul ca din toate aceste idei sa alegi una si sa scapi de plictiseala! Succes la distractie!

| Shiatat a răspuns:

Puteti sa jucati
http://www.there.com/