| Chocolattex3 a întrebat:

in iunie o sa merg cu 5 colege la mare si nu prea stim ce sa facem ca sa nu ne plictisim. Aveti idei?

6 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Sa va bronzati,sa faceti baie,sa va duceti in cluburi,concerte,sa va dati cu banana si tot felul de distractii de genul asta,sa va duceti in parcul de distractii,sa va plimbati seara pe plaja,sa dormiti o noaptea intreaga pe plaja sa vedeti rasaritul,sa faceti shopping, in camera de hotel sa va bateti cu perne, sa dati muzica la maxim si sa incepeti sa dansati [cu riscul de a venii cineva peste voi dar este palpitant ]

| Daniella a răspuns:

Luati o minge de acasa, sau cumparati una.ca sa va jucati volei in apa.
Nu trebuie sa lipseasca cartile de joc,niste foi[sau caiete], pixuri, multe reviste.Asta puteti face dupa amiaza,cand este soarele arzator.
Si desigur,cand se intuneca, plimbati-va in oras, duceti-va in parcuri de distracite.la un restaurant, gasiti voi.
Eu va urez distractie placuta de acum!

| Șâret a răspuns:

In ce localitate? Ti-as da repere daca as stii de unde.

| Ionut500 a răspuns:

Pai eu sunt din constanta laughing imi dai un id sau un numar de telefon si iti dau mai multe detaliihee hee

| alinius a răspuns:

Da, am eu una. Unde va duceti? Daca in costinesti, ma duceti in tineretului sau in imperyo, dansati, fumati si beti putin si apoi dimineata va duceti la vila sau hotel, depinde unde stati si beti in continuare si fumati. Va spun din propria experienta ca e greu sa vi din discoteca mort de beat pana la vila, asa ca bei acasa, daca nu mai poti, te duci in camera si bagi somn.
Distractie placuta

| yoy a răspuns:

In primul rand si eu am fost la mare cu niste colege.m-am distrat mult.seara(de faptdimineata pe la 2)ne plimbam pe plaja, dar noi am fost cazate la un hotel pe plaja, am stat noaptea treze si ne culcam pe la 3 pm apoi ne trezeam la 7 pm si iar incepea distractia.iar la plaja luativa saltele si plutiti cu ele pe apa...noi asa am facut si totusi neam simtit foarte bine. distractie placuta