| anonim_4396 a întrebat:

Help me! Am descarcat de pe net un program din ala cu emoticoane in plus pentru mess. pe langa ca nu merge, acum nici sa il dezactivez nu pot. cand intru la,, Add or remove programs" nu imi apare in lista crying(((
Funda big grin

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa apara in My Computer/Local Disc(C)/Program Files, dai clic dreapta si Delete. Numai bine!

| alex123456 a răspuns:

In primul rand vezi daca nu e cumva virus dai scanare click dreapta si scanare si daca e virus dai la antivirus sa-l stearga in timp ce scaneaza 2 Daca nu e virus si nu poti sa-l stergi du-te in folderul carei la downloadat si stergel de acolo si dupa aia incearca sa il stergi gaga! sper sa ai noroc! mult succes! funda