| Izabella97777 a întrebat:

am descarcat niste emoticoane pentru mess si acum nu mai pot face semnul unui emoticon obisnuit deoarece imi apare un emotikon nou(din cele pe care le-am descarcat)am sters acel program dar tot imi apar cum fac sa-mi dispara va rog ajutorrrr! fundaaaaaaa:*

Răspuns Câştigător
| TheEvilCat a răspuns:

Paaaai
Intra in Control panel[ceilalti ziceau direct in add or remove programs...rolling on the floorMa rog, tot aia e]Deci...in add or remove programsbig grin
Si daca vezi acolo programul de emoticoane ii dai remove...

Am patit si eu astabig grinAm facut asta, apoi i-am dar restart[mi se blocasethinking]

Baftabig grin

2 răspunsuri:
| ElenaABC a răspuns:

L-ai sters dar nu l-ai dezinstalat.
Intra in START->AllPrograms->.
Si vezi daca mai e inca acolo.

| DexterMorgan a răspuns:

1.Dezinstalezi mess-ul
2. Te uiti daca la Add or remove programs exista programul ala instalat de tine cu emoticoanele.
3. Intri in My computer:C\ : program files \ messenger si stergi continutul de acolo
4. Reinstalezi un mess "proaspat". tongue