| YumiSukinanda a întrebat:

Hey, am 13 ani, si vreau sa imi dati niste idei de cum sa fiu la moda, adica dati-mi :
-O frizura la moda
-haine la moda.
Mersiii :*

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Ai doar 13 ani, la 30 ce o sa mai faci?
La 13 ani mi se pare normal sa ai alte preocupari(gen scoala, muzica, filme, prieteni, sporturi, etc), nu moda.
Doi la mana, nu conteaza sa fi in pas cu moda, conteaza sa te simti bine purtand ceea ce iti place. Daca la moda sunt fustele alea extrem de scurte si parul prins coc deasupra capului, iar tie nu iti plac, atunci da-o incolo de moda. Poarta ceea ce iti place, fa-ti propriul stil, be yourself pe scurt.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usoooor, ai doar 13 ani!

| YumiSukinanda explică (pentru anonim_4396):

Nu ca vreau sa fiu la moda, ci, nu stiu cum sa zic, sa cer niste sfaturi de imbracamitne cu modele noi, la moda intr-un fel, si tu acuma.

| anonimaM a răspuns:

Ttricouri,blugi,ce modele si ce culori iti plac. Blugii in culori deschise mi se par la moda. Incearca sa-ti creezi propiul stil, daca porti doar ce e la moda, mi se pare usor plictisitor...noroc! :*