| Roxana6044 a întrebat:

Heyhappy. Am am o problema cu yahoo messenger, atunci cand doresc sa il deschid imi apare mult cunoscuta eroare cu "Send Error Report" sau "Don`t Send". Astazi mi-am reinstalat antivirusul si am citit ca se poate si din aceasta cauza, dar am incercat sa dezinstalez antivirusul si tot nu mergea.Mi-a intrat o singura data in messenger dupa zeci de incercari iar acum imi apare din nou eroarea aceea, ce as putea face?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru eroarea DON'T SEND -> da click dreapta pe iconita de la messenger ->Proprietati -> Compatibilitate -> La Mod Compatibilitate alege alt sistem de operare si click pe Apply ->OK.

| Roxana6044 explică (pentru neluL):

Multumesc mult!

| neluL a răspuns (pentru Roxana6044):

Cu placere! bye, bye wave

| Ryn_Flo_1995 a răspuns (pentru neluL):

Mersi brohappy

4 răspunsuri:
| Toma_Adrian_1991 a răspuns:

De ce dupa ce este pornit mesu dispare