| ingerashpierduth a întrebat:

Hey... am o intrebare cam ciudatalaughing. De vreo 4 zile nu prea am pofta de mancare adica nu mie foame mai deloc si dorm foarte putin.Prietena mea zice ca sunt indragostita pentru ca tot acum 4 zile l-am cunoscut si pe prietenul meu.Asa sa fie?laughing

6 răspunsuri:
| Aditzu1988 a răspuns:

Feteloooor treziti-va. Faza cu dormitul e ok, se poate ca stati si va ganditi la Fat-frumosii vostri. Dar cu mancatul? ce treaba are una cu alta laughing Astea sunt aiureli

| MrSmith a răspuns:

Nu mi se pare prea ciudata intrebarea. happy Stiu cum e, de vreo 3 saptamani sunt in aceeasi situatie, si da, prietena ta are dreptate. happy

| CurcubeuInCulori a răspuns:

Asa is si eu...is indragostita si acum nu mai mananc...nu mai dorm.

| CurcubeuInCulori a răspuns:

@aditzu.pai daca ai fluturi in stomac, unde sa mai bagi si mancarea?laughing

| CurcubeuInCulori a răspuns:

@aditzu...pai daca ai fluturi in stomac, unde sa mai bagi si mancarea?

| anda_6152 a răspuns:

Cred ca tu esti sora mea geamana eu jur ca mi se intampla la fel parintii imi szic dc nu mananc si dc ma scol devreme toteauna ma gandesca la baiatul care l-am intalnit e dragutzzzzz dar din pacate el nu ma place plizzzz lasa-mi mesaj cu id-ul tau ca sa vorbim paaa ce bine ca te-am cunoscut!