| Ella3133 a întrebat:

Hey,am si eu o problema cu yahoo messenger 11, imi da eroare cand ma loghez.Mentionez ca l-am dezinstalat si instalat iar.Cu o varianta mai veche nu am nici o problema.Intrebarea este care ar fi cauza erorii?
Funda, cine ma ajuta happy

Răspuns Câştigător
| alexandra1993 a răspuns:

Probabil versiunea veche nu a fost dezinstalata complet si au ramas unele fisiere in calculator. Poti curata resturile cu un program numit ccleaner.Cauta programul pe net, instaleaza-l si da scan for issues ...sau daca inca mai ai versiunea veche de mess instalata, da la tools, selecteaza programul si apasa uninstall. Pt mine functioneaza intotdeauna! Succes!

2 răspunsuri:
| danteewerr a răspuns:

Da puneți mă fato trillian și ai scăpat de toate problemele. Vă complicați cu clientul de la yahoo messenger aiurea și fără rost!

| alin1988 a răspuns:

Ai un virus in pc, asa am patit si eu o reinstalare la windows ar rezolva problema