| idontcareeeeee a întrebat:

Ok deci am Windows 8 si am instalat Yahoo Messenger, nu merge nici noua varianta dar nici cea veche.
Ce pot face?

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Verifică în task manager daca precesele de yahoo sunt sau nu active. dacă sunt active oprește-le și încearcă să repornești aplicația.
Normal ar trebui ca Yahoo messenger versiune pentru Windows 8 să funcționeze deși MIcrosoftul descurajează utilizarea Yahoo messenger și încurajeaza utilizarea skype care e softul lor.Succes

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Merge, ultima versiune o am și merge perfect. Dă-i să ruleze în administrator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge-l si descarca-l de pe file hippo.

| lucian69 a răspuns:

Reinataleaza windowsul iar.