| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a întrebat:

Hey azi am cazut cand alergam si am cazut pe mana, asta seara mi s-a umflat si ma doare foarte rau, este rupta?
Mentionez ca nu ma doare mereu

Răspuns Câştigător
| friday a răspuns:

Fugeai pe mana, nu?

cum se face?

adica ti-ai pus mana sub picioare si ai inceput sa fugi pe loc pe ea?
da' ce e mana ta? autostrada? banda rulanta?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet explică:

@friday un raspuns asa de...nam cuvinte sa explic cat de adevarata este intrebarea=d> tiono tot asa omu'

| mrclaust a răspuns:

Dacă umflătura nu scade în 24 de ore este necesar consultul medicului de familie pentru ca exista marea posibilitate de a fi rupta dar deloc grav.(cel mult 1 săptămâna în ghips sau chiar deloc)

| ingerviolet a răspuns:

Daca te doare rau, ori este vorba de o entorsa, ori de o fractura, iar diagnosticul se pune numai pe o radiografie asa ca trebuie sa te prezinti la spital ortopedie pentru radiografie si eventual imobilizare

| adytzu61159 a răspuns:

Cred ca ee doar scantita
adica e sarita de la locul ei

Întrebări recente