| meh668 a întrebat:

acum o ora am cazut cu bicicleta pe mana dreapta, acum ma doare umarul.cand am cazut a pocnit si nu nu s-a invinetit.Credeti ca este scrantita sau rupta? Ce trebuie sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sa fie luxata! Categoric nu este rupta, ca urlai de durere daca era.
Vezi tu maine, daca ti se invineteste sau se umfla.