| anonim_4396 a întrebat:

Hey!
Ce as putea sa fac vara in zilele libere?
Dar ceva fara bani ( pentru ca nu am )
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Antonia32anto a răspuns:

Poti iesi cu prietenii afara
La un fotbal sau la o barfa cu o prietena
O plimbare in parc, padure, pârâu, pescuit
POTI CITI O CARTE
Te poti uita la seriale
Poti lucra pentru scoala.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vorbesti prin parintii tai, sa mergi in vacanta la rudele de la tara.
Crede-ma, va fi o amintire de neuitat sa participi si tu la viata de la tara, sa mananci sanatos, sa ajuti in gospodarie, gradina, animale etc.

| sierra1 a răspuns:

Plajă (pe terasă, în balcon, în grădina) cu un pahar de apă cu cuburi de gheață și pai (desigur) lîngă tine

| j1NNNx a răspuns:

Pune-ti mintea la contributie si fa ceva din care poti face bani, pentru ca n-ai. poti face bani si din chestii care iti plac (muzica, desen etc)

| Kuurochin a răspuns:

Te uiti la anime/seriale si te joci pe calculator, daca ai viata sociala poate mai iesi si afara la ocazii speciale dar asta e optional big grin