| AnutsaTeIubeste a întrebat:

Hey!
Ce fel de exercitii ar trebui sa fac ca s apot face spagatul/sfoara la perfectie?batting eyelashes
mz:X Dau fundita:*happy

6 răspunsuri:
| Satisfaction a răspuns:

Nici un fel de exerciti...trebuie doar sa faci spagatul/sfoara pana iti iese la perfectie.

| Enma a răspuns:

Dc vrei sa faci asta?

| BlueBroom a răspuns:

Trebuie sa faci gimnastica saptamanal(daca te duci de 2-3 ori e bine). Eu am reusit sa le fac dupa cateva saptamani bune

| alinutza92r a răspuns:

Depinde ce varsta ai tongue
eu am muncit mult pana sa ajung la spagat dar la sfoara nu de multe ori, trebuie multe exercitii facute corect zi de zi, depinde de varsta ta, s-ar putea sa nu poti

| HelpingHands a răspuns:

Incearca pur si simplu sa exersezi si cu timpul vei avea rezultate, pana si taica-meu care are 50 de ani, facand acest lucru timp de cateva luni se apropiase destul de mult de sol, cam la 20 cm; La arte martiale ne apasa senseiul pe spate si coboram fortat 2-3 cm. Dar vezi sa nu te fortezi ca o sa faci febra si o sa te doara cand mergi.

| AnutsaTeIubeste explică:

Vreau sa il fac ff bine.ptr cu.la sport ne pune nota daca putem sa facem ff bine spagatul sau sfoara si sunt si in echipa majoretelor si trebuie sa-l fac si am nevoie sa imi iasa ff bine:X
App am 12 anihappy