| Dandy250 a întrebat:

Hey.de doua zile ma tot rog de mama sa ma lase pe deal cu prietenii si nu ma lasa ...motivele pentru. care nu ma lasa sunt :1. E prea cald
2.Sunt vipere
3. Ce sa cautati voi copii pe deal? Si tot asa o tine si ma credeti sau nu dar eu nu mai suport sa stau in casa in timp ce prietenii mei merg pe deal si se distreaza. Ce pot sa fac sa o conving pe mama sa ma lase pe deal? P. S. Dealul e chiar aproape[fundita]happy

2 răspunsuri:
| NothingImportant200 a răspuns:

Pai poate mama ta are un motiv intemeiat ca sa nu te lase si nu vrea sa ti-l zica ca sa nu te sperie. Si in plus din cauze viperelor poti murii asa ca mai bine cautati alt loc in care sa va distrati.

| Scooby_2029 a răspuns:

Eu inteleg de ce nu te lasa... Sunt vipere.In rest : 1. Va luati apa la voi(blah blah blah). 3. Pai sa ne bronzam, ne jucam cu mingea, stam (bal bla)