| printesa00 a întrebat:

Hey! De la ultimul timp mi s-au intamplat numai...lucruri ciudate! Uitati:
Intr-o seara eram la calculator si dintr-o data se auzeau pasi pe hol.Mama si tata dormeau. Bunicul meu nu intra niciodata in casa seara(decat dimineata pentru ca are camera separata).M-am dus sa vad si...nimic.Ma duc in camera parintilor mei si ei dormeau bustean! Apoi ma duc sa ma culc ddar nu pot sa dorm pentru k vad urme peste tot,pe pereti! Si visez urat! Din pacate a trebuit sa dorm cu parintii mei!
A doua :
Era seara,mama spala vasele, era cu usa deschisa, dintr-o data se aude un mieunat de pisica mai ragusit:
Miauuuuuu(te zgarie la urechi).
Apoi mama:
Zatt!
Apoi se aude un caine ragusit:
Hammmmm!(te zgarie si aici la urechi)
Mama:Trecii!
Apoi se aude o voce de cocos ragusit:
Cucuriguuu!(si asta te zgarie).
Mamaa ramas cutremurata.
S-a rugat 3 minute, a baut aghiasma si apoi dupa 2 minute s-a trminat cu toate zgomotele.
Al treilea caz:
Intr-o seara m-am dus sa imi iau pijamalele din alta camera si dintr-o data dulapul se dechide singur.
Si cand ma duc la baie si inchid usa cheile parca ar vrea sa se dea jos dupa clanta, iar dupa ce ies din baie, gata!
Nu inventez nimic!
O_O.CE MI SE INTAMPLA?

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

Cu asemenea cazuri ciudate in casa eu m-as uita la un film horror... iti dai seama ce adrenalina?! happy
p.s cheama un preot pentru o sfestanie

4 răspunsuri:
| printesa00 explică:

Si...intr-o seara am scris pe oglinda de la baie:Sunt cumintebig grina[] Nu[], dupa 2 minute este bifat Nu si doar eu eram in baie! SI in alta seara am intrat in casa si am vazut pe oglinda din camera scris: 4 zile cu aburi din baie. WHAT? Si oglinda nu era in baie!

| bogboy101 a răspuns (pentru printesa00):

Vrajeala

| printesa00 explică (pentru bogboy101):

Daca nu crezi, treaba ta! -.-