| rbk a întrebat:

Hey fetelor care aveti cont pe Lady Popular, imi spuneti si mie cum faci rost de bani si de diamante?big grin

Răspuns Câştigător
| R9kitty a răspuns:

Dupa cate stiu eu, diamantele se cumpara, iar banii se fac pe jocuri. Alte metode nu imi stiu. Sper ca am ajutat. Bye:*

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Îţi sugerez şi ţie şi celor care mai au întrebări de tipul asta să folosească formul jocului respectiv . http://forum.ladypopular.ro/
E mult mai ok , primeşti răspunsuri de la jucători care ştiu.Baftă!