| Andamibmib a întrebat:

Hey, ma puteti ajuta cu un sfat va rog? E vorba de parul meu, vreau sa ma vopsesc cu un sampon special care se duce la 30 de spalari, insa eu am parul castaniu si cineva mi-a spus ca nu o sa se vada culoarea. Cine imi spune daca se vede culoarea sau nu? (fara decolorant)

3 răspunsuri:
| DeeaVonP a răspuns:

Hey!
Culoarea nu se vede decat daca ai culoarea parului deschisa sau ti-o decolorezi happy

| Andamibmib explică (pentru DeeaVonP):

Si nu se vede nici macar un pic...un pic macar?

| DeeaVonP a răspuns (pentru Andamibmib):

Se vede, dar nu chiar asa de ''clar'' cum arata in alte poze, mai bine ti-l decolorezi ca sa ti se vada calumea! happy