| Albu_Georgiana_2000 a întrebat:

Hey! Mâine e ziua mea (Sf. Gheorghe) si nu stiu ce sa fac.Adica eu maine o sa invit o prietena pe la mine iar, la ora 20.00 o sa ne uitam la un film pe Antena 1. Atat mi-am planificat. Dar până la film ce facem? Imi puteti da idei? Si in cazul in care nu poate sa vina ce sa fac? Precizez ca si eu si prietena mea avem 12 ani si suntem fete. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| uanna29 a răspuns:

Nu trebuie să te gândești, când va veni la tine o sa găsești cu siguranță ceva de făcut cu ea..eu niciodata nu m-am gândit la ce sa fac când am fost la prietenă mea sau invers..ne veneau pe moment, mi-a făcut unghiile, eu i-am făcut părul, ne-am jucat adevar si provocare, am ieșit afară să ne plimbăm, ne-am făcut poze una alteia, am mai vb de problemele noastre, barfit..multe..dacă nu poate veni la tine, puteți să vă întâlniți pur si simplu într-un parc să vă jucați, poți să te aranjezi singură așa "ca de ziua ta" poti face poze, sa te uiti la un film, distracție plăcută și la mulți ani!

| Albu_Georgiana_2000 explică (pentru uanna29):

Mulțumesc frumos!

| uanna29 a răspuns (pentru Albu_Georgiana_2000):

Mersi pentru funda

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De fapt, mâine NU e Sf. Gheorghe. Anul ăsta s-a amânat, pentru că pică în Săptămâna Mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca e Sf. Gheorghe maine sau nu, dar.

Daca va merge prietena ta la tine puteti sa mai vorbiti despre unele lucruri, sa faceti activitati impreuna, sa ascultati muzica, sa va distrati pentru ca doar o viata aveti

| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns:

Daca nu poate veni pur si simplu nu faci nimic, la mine si la ziua de nastere e un la multi ani si atat

| Albu_Georgiana_2000 explică:

Oricum eu il sarbatoresc maine pentru ca mi se pare o prostie pe 29 el e pe 23 si gata