| XMyzue_1273 a întrebat:

Hey, mi-am facut un cont pe you tube da' n-am habar cum sa fac un video... adica am Windows Movie Maker dar eu vreau ceva sa filmez ce fac pe calculator... nu stiu daca intelegeti ce vreau sa ziclaughing
Am incercat cu webcamul dar se vede prost... vreau sa se vada bine... si am auzit de un program numit HyperCam 2, e bun? si daca da, imi puteti da un link de unde sa se downloadeze fara virusi? (asta pentru cei care stiu de unde se downloadeaza, nu vreau sa cautati si sa luati virusi din vina mea)
Deci, va rog, daca stiti de unde se downloadeaza bine Hypercam dati-mi linkul si daca stiti cumva ceva mai bun sunt deschisa sugestiilorbig grin
Apropo, dau funda [; x]

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

De preferat foloseste Snagit [9 sau 10], eu l-am avut pe ala si era super. Dar daca vrei:
http://www.softpedia.com/......rCam.shtml

| Yone_5447 a răspuns:

Buna:*

| SquiZZo a răspuns:

Sunt programe speciale pentru a filma ce faci in momentul respectiv pe computer.Eu folosesc programul numit Snag It. Dupa ce il instalezi ii dai pe captura video. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| SquiZZo a răspuns:

Pentru a filma ecranul computerului exista un program special numit Snag It. Dupa ce il instalezi ii dai captura video.Este un program foarte folosit si folositor.Este usor sa lucrezi cu el. Sper ca ti-am fost de ajutor.