| YoYo a întrebat:

Deci filmez cu fraps si cred ca hd(deoarece se vede foarte bine) si ocupa in jur de 400 mb da se vede foarte bine merita.Cand il rpelucrez cu movie maker il face de 4 mb si se vede si uratsad. Cum as putea sa il modific cu movie maker sa ramana efectele pe care le ppun si sa ramana si hd(sau macar sa se vada frumos)?
FUNDA caut de mult si nu gasesc caut de mult si nu gasesc toti care stiu sa apeleze la minewinking

3 răspunsuri:
| Ovidiu a răspuns:

Incearca sa faci editarea cu Sony Vegas Pro. Rezultatul in face la calitate maxima, asta inseamna ca o sa fie nevoie de un convert la film(comprimare) daca e prea mare sau daca doresti sa il vizionezi pe un dvd player. Cu Sony Vegas Pro il foti face si HD.

| Teils a răspuns:

Salut! La final te pune sa setezi datele sau daca nu, sa dai direct asa. pune si tu marimea clip`ului mai mare si sigur si calitatea va creste considerabil happy

| YoYo explică:

Mac merge 4 mb deoarece filmul are 30 sec dar normal ocupa vreo 300 mb idei?