| drakazor44 a întrebat:

Salut vreau sa stiu de ce atunci cand filmez cu fraps in Metin2ro se vede clar si frumos, apoi bag video-ul pe Movie maker si il editez ii bag un efect la sfarsit ii bag muzica ii pun titlu apoi cand dau sa salvez ma uit la ce am facut dar se vede foarte urat, am vazut ca pot sa setez claritatea videoclipului dar nu stiu care e cea buna (daca exista una buna) le-am incercat aproape pe toate si se vede tot asa urat.Cine stie vreun program cu care pot sa filmez si sa si editez fara sa se vada urat?

2 răspunsuri:
| impulls a răspuns:

Incearca SONY VEGAS e cel mai complex program pentru astfel de filmulete...

funda?:d

| sebysul18 a răspuns:

Incearca Bandicam