| sorinae a întrebat:

Hey ne puteti da niste activitati pentru 2 fete de 12 ani intr-un apartament? Nu stim ce sa facem,ne plictisim, ne puteti da idei?

6 răspunsuri:
| JackyVip a răspuns:

Bataie cu pernelaughing
Barfa,
Adevar sau provocare
Jucati carti
spuneti bancuri
etc

| KostyCool a răspuns:

Hmm. aveti destule chesti de facutlaughing). Aveti frisca?tongue. Sau nu stiu sunati cu privat laughing la asta nu te vei plictisi. big grin. Daca te-ai plictisit nu imi da funda! Daca nu da-mi!laughing)))

| GroparuVesel a răspuns:

Sex.

| LiliJB a răspuns:

Ascultati muzica
dansati
cantati
vorbiti

| anonimus20 a răspuns:

Buna! Puteti juca ceva sau daca nu cautati pe internet, melodii, chesti amuzante, ceva ce sa va ia plictiseala!winking

| a55yummy a răspuns:

Pai daca va plictisiti cititi o carte, ascultati muzica, mai vorbiti de una de alta ca intre fete, uitati-va in reviste, jucati niste jocuri pe calculator sau jucati carti, dansati etc.winking