| anonim_4396 a întrebat:

Ce idei imi puteti spune de a ma distra cu prietenii. Noi mai mereu ne plictisim si nu stim ce sa facem. Daca puteti sa imi spuneti cat mai multe idei pentru a nu ne plictisi.

2 răspunsuri:
| simanapeace a răspuns:

Mergeti la un suc, la shopping, va uitati la un film, va jucati jocuri etc

| Nico9 a răspuns:

Spuneti glume, farse la telefon ( la mine merge), Spuneti povesti de groaza laughing Nu stiu. Orice! Spune-mi varsta ca sa stiu ce sa va recomandlaughing