| cineva56849 a întrebat:

Hey! Sunt interesata de o bicicleta Rockrider st100 pe alb cu roz din Decathlon.Problema este ca nu e disponibila nici pe site nici intr-un magazin din judet.Cum pot comanda bicicleta sau cum sa fac sa imi achizitionez bicicleta?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

știi tu că se fabrică și roz sau zici așa, la modul ideal "ce bine-ar fi dacă ar fi..."

| cineva56849 explică (pentru darrio2007):

M am uitat si eu la ea, poate o voi cumpara pe asta.Eu as fi vrut acea bicicleta si de asta am intrebat daca se poate face ceva

| sierra1 a răspuns (pentru cineva56849):

Aha: Produs indisponibil online momentan

deci stai la pândă, odată ș-odată, tot apare!

| cineva56849 explică (pentru sierra1):

Da...am aflat ca apare pe 22 iunie, o iau pe alta culoare

| sierra1 a răspuns (pentru cineva56849):

Ai văzut că știi?