| TeREe a întrebat:

am o curiozitate eu acuma trec la liceu si nu stiu unde sa ma mut sa stau la parinti acasa in care pana la scoala fac jumate de ora poate si m-ai mult sau sa m-a mut la bunici unde pana la scoala fac 10 min eu as vrea sa satu si acasa si si la bunici

5 răspunsuri:
| Sebastian1996 a răspuns:

Pai stai cate o luna la fiecare, e cal mai bine asa.

| Chupulix a răspuns:

Depinde cu cine te intelegi mai bine, sau care iti fac voile. big grin Dar poti face cu schimbul, mai intai la painti, apoi la bunici, sau invers.

| TeREe explică (pentru Chupulix):

Pai ma inteleg bine si cu parinti si si cu buniki la fel...

| Elisuk_Ella_1998 a răspuns:

Pai eu iti zic ca mai mult o sa preferi sa stai la parinti dar daca tu vrei sa stai si-si eu iti zic sa stai mai intai o zi doua la parinti si la bunici cam tot asa! Succes la gandire!:*

| TeREe explică (pentru Elisuk_Ella_1998):

Pai si cu parintii si si cu bunici ma inteleg bine...