| Deyush08 a întrebat:

Hey, TPU. Am si eu nevoie de ajutorul vostru. Ce telefon cu camera buna mi-ati recomanda? Sa aiba autofocus, fara touchscreen, fara tastatura qwerty, sa nu fie Nokia si sa fie mai... ieftin! :-s

Răspuns Câştigător
| Anne2000 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... cred ca BlackBerry e foarte bun. Nu are touchscreen, dar din pacate are tastatura qwerty. Alta idee mai buna nu am. E si ieftin. Pana in 400 lei. Nu e chiar asa de scump. E alegerea ta.

| Deyush08 explică (pentru Anne2000):

Nu pot sa scriu deloc pe tastatura din-aia sad Cred ca o sa imi iau tot un Samsung SGH-U600... asta a fost cel mai bun telefon daaaaaaar, din pacate i-am schimbat banda in fiecare an... si il am de 4 ani

2 răspunsuri:
| Anne2000 a răspuns:

Ok, mersi de fundita.